RogalTrans

Przeprowadzki

Do każdego zleconego nam zadania podchodzimy w sposób profesjonalny – w naszej firmie czeka na Państwa profesjonalny zespół złożony z fachowców z doświadczeniem, którym można powierzyć transport nawet delikatnych i cennych przedmiotów. Dołożymy wszelkich starań, aby organizowane przez nas przeprowadzki biura czy osób prywatnych wykonane zostały w sposób rzetelny i w pełni odpowiadający oczekiwaniom Klienta. Nasza oferta jest atrakcyjna nie tylko z poziomu jakości, ale i korzystnej ceny – nawet za skomplikowane i czasochłonne usługi.

Oprócz standardowych zleceń wykonujemy przeprowadzki miejsc takich jak archiwa i muzea czy instytucje państwowe. Do współpracy zapraszamy więc zarówno przedsiębiorców, jak i osoby prywatne – w obu przypadkach przygotujemy atrakcyjną cenowo ofertę. Każde zlecenie wykonane jest przez naszą ekipę w sposób kompleksowy, co oznacza, że w cenę wliczony jest szereg usług, takich jak: odpowiednie zabezpieczenia mienia (nawet delikatnych, kruchych czy wartościowych przedmiotów), zniesienie przedmiotów z wyższych pięter, ich bezpieczny transport oraz wniesienie i ułożenie na nowym miejscu zgodnie z wytycznymi Klienta.

Przeprowadzki osoby prywatne

Potrzebujesz profesjonalnej pomocy przy przeniesieniu swoich rzeczy i sprzętów do nowego domu lub mieszkania? Organizujemy kompleksowe przeprowadzki dla osób prywatnych. Z naszych usług może skorzystać każdy – niezależnie czy potrzebuje transportu dużej czy malej ilości rzeczy, ani jakiego są one rodzaju.

Transportujemy meble, sprzęt AGD oraz mniejsze przedmioty – książki, naczynia, ubrania itd.. Dysponujemy specjalistycznymi pojazdami, a towary podczas przewozu są odpowiednio zabezpieczone przed uszkodzeniami. Oprócz samego transportu pomożemy Ci we wnoszeniu i znoszeniu rzeczy oraz ich zabezpieczeniu.

Przeprowadzki biura

Przy zmianie siedziby firmy często nagle okazuje się, że przez lata liczba rzeczy, dokumentów czy mebli nagromadzonych w pomieszczeniach przerosła nasze oczekiwania. W takiej sytuacji warto sięgnąć po pomoc specjalistów – czyli firm organizujących przeprowadzki biura. Zajmujemy się transportem zarówno w obrębie jednego miasta, jak i poza jego granicami.

Dysponujemy nowoczesną flota pojazdów, która jest w stanie pomieścić wiele przedmiotów, nawet o dużych gabarytach. Odpowiednie zabezpieczenie artykułów na czas przejazdu da Państwu pewność, że nawet delikatne maszyny takie jak kserokopiarki czy komputery pozostaną w stanie nienaruszonym.

Przeprowadzki instytucje państwowe

Oprócz standardowych przewozów mebli, rzeczy codziennego użytku czy sprzętów RTV i AGD dla osób prywatnych swoje usługi proponujemy także podmiotom publicznym. Organizujemy przeprowadzki instytucji państwowych dając gwarancję zapewnienia pełnego bezpieczeństwa przewożonym przedmiotom.

Dysponujemy pojazdami, takimi jak Volkswagen VW LT Kontener, dzięki którym możliwa jest skuteczna ochrona towarów, mebli, dokumentów czy sprzętu elektronicznego. Zapewniamy, że przed załadunkiem do samochodu odpowiednio zadbamy o zabezpieczenie mienia – tak, aby nie było ono urażone na stłuczenia, zarysowania, pęknięcia czy innego rodzaju uszkodzenia.

Przeprowadzki archiwa i muzea

Przenoszenie z miejsca na miejsce przedmiotów zabytkowych, starych czy o znacznej wartości wymaga zaangażowanie sprawdzonej ekipy, której można zaufać. Taki właśnie jest nasz zespół. Organizujemy przeprowadzki archiwów i muzeów dbając o każdy szczegół i odpowiednio zabezpieczając nawet pojedyncze przedmioty.

Pomożemy Państwu ze zniesieniem mienia do pojazdów, a także jego umieszczeniem na nowym miejscu. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie – weźmiemy pod uwagę Państwa uwagi co do sposobu zabezpieczenia, ułożenia rzeczy na czas transportu czy rodzaju ochrony, jaka ma zostać zastosowana dla danego przedmiotu (folia, karton itp.).