RogalTrans

Transport mebli i bagażu

Nasza firma działa głównie na terenie Warszawy, oferując profesjonalny transport mebli, bagażu, sprzętu AGD oraz innych przedmiotów. Proponujemy także usługi przewozowe w najbliższych okolicach stolicy. Zapewniamy kompleksową realizację usługi – zarówno w zakresie przewozu przedmiotów, jak i rozładunku oraz załadunku. Wszelkie elementy realizacji szczegółowo ustalamy z naszymi Klientami przed rozpoczęciem współpracy, mając na uwadze indywidualne preferencje i potrzeby naszych Zleceniodawców.

Co przewozimy?

Nasza firma świadczy usługi w obszarze szeroko pojętego transportu, w szczególności przewozimy:

  • meble – zarówno nowe, jak i zabytkowe; stałe konstrukcje oraz rozwiązania do złożenia, a także przewozimy już używane meble przy przeprowadzkach.
  • sprzęt AGD i RTV – przewozimy lodówki, kuchenki gazowe, pralki, telewizory, komputery oraz szereg innego rodzaju sprzętu gospodarstwa domowego.
  • bagaż– oferujemy transport walizek, plecaków, itp. zapewniając bezpieczny i szybki przewóz z lotniska, dworca, domu, hotelu w dowolne, wskazane miejsce.
  • wyposażenie eventowe – realizujemy także transport dla firm, organizujących eventy. Przewozimy między innymi nagłośnienie, oświetlenie, a także inne elementy sprzętu eventowego oraz dedykowane na wydarzenia meble.

Jak pracujemy?

Pierwszym etapem naszych działań jest przyjęcie zgłoszenia.
Zlecenie można złożyć drogą internetową lub telefonicznie. Obsługujemy głównie Klientów z Warszawy i najbliższych okolic, ale jesteśmy też otwarci na zamówienia z innych regionów Polski.

Naszą ofertę kierujemy do firm, instytucji publicznych, a także klientów indywidualnych. Przy rezerwacji transportu ustalamy z naszymi Klientami także datę – z terminem i godziną podstawienia pojazdu.

Zapewniamy profesjonalne zabezpieczenie przedmiotów na czas przewozu. Stosujemy standardowe materiały do ochrony produktów, jak:

  • pudła i kartony,
  • folie bąbelkowe i folie stretch,
  • skrzynie i wiele innych – dopasowujemy je do rodzaju przewożonych przedmiotów.

Pomagamy w odpowiednim zabezpieczeniu mebli, zarówno tych dedykowanych do montażu i demontażu, jak również tych z litego drewna (nierozbieralnych) – przy czym odpowiednio je stabilizujemy, np. poprzez wyjęcie luźnych szuflad. Ponadto zabezpieczmy odpowiednio sprzęt AGD i RTV. Dzięki zdobytemu w branży doświadczeniu doskonale wiemy, jak to robić np. pamiętamy by zablokować bęben w pralce, ustawić w pionie lodówkę, itp.