RogalTrans

Taxi bagażowe

Pomagamy wszystkim, którzy poszukują usług transportowych w zakresie taxi bagażowego.

Proponujemy przewóz walizek, plecaków turystycznych, toreb z hotelu lub z domu na lotnisko Warszawa-Okęcie lub Warszawa-Modlin, czy na dworzec autobusowy bądź kolejowy.
Z naszej oferty mogą skorzystać także osoby, które przyjeżdżają do Warszawy i poszukują komfortowego transportu bagażowego z dworca lub lotniska do domu, hotelu lub w dowolne inne miejsce wskazane przez klienta rezerwującego usługę.

Jednak nasza usługa nie sprowadza się tylko do przewozu walizek.

Taxi bagażowe to również m.in.

  • transport mebli,
  • materiałów budowlanych,
  • innych przedmiotów, których nie jesteście w stanie przewieźć własnym autem.

Z naszej pomocy możecie skorzystać w sytuacji, gdy zakupiliście w salonie meblowym zestaw wypoczynkowy lub w markecie ze sprzętem elektronicznym zdecydowaliście się kupić telewizor o dużej przekątnej. Jesteśmy elastyczni i dostosowujemy nasze usługi do konkretnych terminów.

 
Dysponujemy odpowiednią flotą, a jej zaopatrzenie w wyposażenie umożliwia bezpieczny przewóz przedmiotów. Auto pozwala na transport mebli oraz przedmiotów wielkogabarytowych bądź o nieregularnym kształcie, a ładowność do 3,5 ton daje duże możliwości w zakresie załadowania. Przy załadunku zapewniamy odpowiednie zabezpieczenie przedmiotów tak, aby nie uległy uszkodzeniom w trakcie transportu. Oferujemy także bezpieczny rozładunek, jak również wniesienie mebli lub innych przedmiotów.

Świadczymy transport bagażowy na terenie Warszawy i najbliższych okolic przez cały tydzień – 24 godziny na dobę! W celu ustalenia dokładnego terminu (dnia i godziny) prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.
 
Zapewnimy najdogodniejsze rozwiązanie, uwzględniając preferencje i potrzeby naszych klientów.
 
Cena transportu jest uzależniona od czynników takich jak:

  • odległość,
  • miejsce podstawienia pojazdu,
  • pomoc przy załadunku i rozładunku oraz wnoszeniu przedmiotów.

Udzielimy także wszelkich dodatkowych informacji, a także wskazówek w zakresie bezpiecznego pakowania przedmiotu.